بازدید کننده محترم

سلام و درود به شما

لازم میدانم بر خلاف بد سلیقگی در انشاء و عدم توانایی خودم در تحریر نکات مهمی را به عنوان دردل برای شما بازگو کنم.

در حال حاضر بیش از سه سال میباشد که سایت به نام ایران راه اندازی شده در اول چون مطمئن نبودیم که سایت مورد استقبال قرار میگیرد با یک سرور 4 ترا بایتی به مبلغ 180 یورو در ماه شروع کردیم و یک هاست 30 یوریویی در ماه ، بعد از سه ماه متوجه شدیم به علت ترافیک دانلود زیاد یک سرور کافی نیست و یک قرارداد دیگر با شرکت هاستیگ برای یک سرور دیگر بستیم به مبلغ دوباره 180 یورو که به 6 ماه طول نکشید چند سایت ایرانی که ترجیح میدم نام نبرم عده ای لات سایبری را استخدام کردن برای ضربه زدن به سایت .و با مدارک جعلی و دروغ ادعا کردن که مالک همه ویدیو های سایت هستند به آنها توجهی نکردیم و به کار خود ادامه دادیم در این زمان تهدید های بسیاری نیز شدیم که مجبور به شکایت رسمی در اروپا شدیم

چیزی طول نکشید که یک خانم عرب مراکشی که گویا گرایش زیادی به حکومت ایران داشت و متاسفانه شغل این خانم در آن هاستینگ بررسی مسائل کپی رایت بود برای ما هشداری صادر کرد که ظرف 24 ساعت باید ویدیو ها را پاک کنید وگر نه دسترسی شما به سرور ها لغو خواهد شد. بماند که از این خانم هم شکایت کردیم و بعدها ایشان شغل خود را از دست دادند و غیر ولی در آن پریود زمانی چاره ای جز اجاره سرور جدید از یک هاستینگ دیگر نداشتیم.
سرور جدید و انتقال دیتا ها و دامین ها ماه اول 350 یورو آب خورد ولی خیلی طول نکشید که فهمیدیم حجم و محتویات سایت به سرعت بالا میرود و کاربران از ما تقاضا میکنند که فرمت های کیفیت را متفاوت قرار بدیم. بنابراین 4 ترا بایت کافی نبود به سرعت به 12 ترابایت رسیدیم و در حال حاضر 120 ترا بایت که شامل ویدیوهایی میشود که هنوز موفق به انتشار آنها نشدیم.

 آقازاده نیستم و به جایی هم وصل نیستم و تا زمانی که یاد دارم کارگر بودم محصل شدم و حالا یک کارمند ساده . گدایی یا بیزینس هم بلد نیستم و یاد هم نمیگیرم ،  شرایط هموطن هامون در ایران شرایط خوبی نیست و از آنها نیز انتظاری نداریم و نخواهیم داشت.

خرج سایت و سرور و ادمین و غیره یک سالی هست بیشتر از دو سال قبل شده و حدود 1100 یورو در ماه داره پای من آب میخوره ، سعی کردم با یک کمپانی ایرانی اروپایی برای واگذاری سایت وارد مذاکره بشم و پیشنهاد 90 هزارتایی او را قبول کنم ، در صورتی که قیمت سایت به حدود 300 هزار یورو ارزش گذاری گوگل شده. متاسفانه کمپانی ایرانی به خاطر مسئله کرونا به مشکل خورد و نتوانست مبلغ را پرداخت کند و در واقع میتونم بگویم که مسئله از نظر من و باقی ادمینها منتفی شده .

لطفاً در صورت مساعد بودن شرایط مالی از سایت حمایت کنید در غیر اینصورت میتوانید حمایت معنوی انجام دهید و سایت را با دوست و آشنا خود به اشتراک بگذارید

خواهشاً کمک کنید که ما مجبور به فروش دامین یا فروش اشتراک در سایت نشویم . زندگی شخصی من شخصاً با حقوقی جزئی اداره تامین میشود و احتیاجی به کمک کسی برای زندگی شخصی خودم ندارم ولی واقعاً بیش از این هم نمیتوانم هزینه سایت و ادمین ها را تائمین کنم. 

مرسی و سپاس که وقت گذاشتید و این مطلب رو مطالعه کردید و از شما پوزش میخواهم بابت طولانی شدن.
با احترام ادمین مازیار


از طریق ایمیل در پی پال نیز در صورت تمایل میتوانید دنیت کنید

[email protected]پرداخت از طریق بیت کوین

پیشاپیش از حمایت و همکاری شما سپاسگذاریم

زنده باد آزادی و زنده باد سرزمین پارس

4.2 11 رای
رتبه بندی مقاله