فیلم سینمایی کوچه بینام

فیلم سینمایی کوچه بینام : کوچهٔ بی‌نام با نام اولیه مشرف به کوچهٔ بی‌نام فیلمی درام خانوادگی به کارگردانی و نویسندگی هاتف علیمردانی و تهیه‌کنندگی منصور لشگری قوچانی محصول ۱۳۹۳ است که در ۲۳ بهمن ۱۳۹۴ در ایران اکران شد.

شعارش: «ماه داره میره پشت ابر… چقدر راز تو دل این دنیاست، کوچهٔ بی نام کجاست…» و جملهٔ کوتاهش «هیچ فکری و هیچ حرفی در دنیا ارزش جنگیدن را ندارد…» بیان شده‌است.

این فیلم با سه کیفیت مختلف برای تماشا و دانلود شما عزیزان در سایت قرار داده شده است.

اطلاعات فیلمخلاصه و توضیحاتعوامل فیلم و بازیگران

تاریخ انتشار : 1394

مدت زمان : 80 دقیقه

کشور : ایران

زبان : فارسی

کوچه بینام

فیلم سینمایی کوچه بینام :

این فیلم درباره دو خانواده سنتی است که در خانه‌ای قدیمی زندگی می‌کنند. پسر جوان قرار است برای کار به خرم آباد برود. حاج مهدی عموی او با اصرار برایش بلیت هواپیما می‌گیرد و فردا خبر می‌رسد که هواپیما سقوط کرده‌است و این آغاز درگیری‌ها و چالش های داستان در زندگی این دو خانواده می شود…

محمود کلاری دربارهٔ این فیلم گفت: «نکته اساسی که در فیلم وجود دارد این است که فیلم، جنس ایرانی بودن دارد و تضاد میان نسل‌ها را خیلی خوب به تصویر می‌کشد. کوچهٔ بی‌نام به زندگی واقعی و جهان ما شباهت زیادی دارد.» پانته‌آ بهرام، فیلمنامه‌اش را به «هدیه‌ای آسمانی» همانند کرد که نمی‌توان آن را نپذیرفت. منصور لشگری قوچانی این فیلم را از کم‌چند فیلم‌هایی دانست که برای پرداختنش، با «با روان‌شناس و جامعه‌شناس مفصلاً به بحث و گفتگو پرداختیم و سعی کردیم با دیدی بی‌طرفانه جامعه را نشان دهیم.

کارگردان : هاتف علیمردانی

تهییه کننده : منصور لشکری قوچانی

نویسنده : هاتف علیمردانی

بازیگران کوچه بینام :

5 1 اخذ رای
رتبه بندی مقالهثبت نام
اطلاع از
guest
0 نظرها
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات