تماشا و دانلود فیلم سینمایی زاپاس – 1394

فیلم سینمایی زاپاس : زاپاس فیلمی کمدی به کارگردانی و نویسندگی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی سید امیر پروین حسینی محصول سال ۱۳۹۴ است.
این فیلم برای نمایش در بخش سودای سیمرغ سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر پذیرفته شده‌است.

فیلم زاپاس در ۲ تیر ۱۳۹۵ در سینماهای ایران اکران شده‌است.

اطلاعات فیلمخلاصه داستانعوامل فیلم و بازیگران

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵

مدت زمان : ۸۵ دقیقه

کشور : ایران

زبان : فارسی

فیلم سینمایی زاپاس 1394
فیلم سینمایی زاپاس 1394

یک تیم فوتبال متعلق به اهالی شهر رامیان که در دسته سوم کشور فعالیت می‌کرده‌است به دسته دوم صعود می‌کند، سعید با بازی جواد عزتی در نقش اصلی در این راه در آخرین لحظات بازی آخر دچار مصدومیت تاندون پا می‌شود و سلامتی اش به خطر می‌افتد و …

فیلمی سرخوش و سرحال است که در میان تولیدات عبوس سینمای ایران اتفاق خوبی است. برزو نیک‌نژاد توانسته از ظرفیت‌های کمیک بازیگرانی چون مهران فر، مقدمی، رامین فر و جعفری خوب استفاده کند و لحظات مفرحی بسازد. بازی پسر بچه فیلم، ماهان نصیری که بیشتر در فیلم «یحیی سکوت نکرد» درخشیده بود، همچنان عالیست.
فیلم زاپاس حال بیننده را خوب می‌کند و از آن دست فیلم هاست که تماشاچی وقتی از سالن سینما خارج می‌شود سبک شده و گویی برای ساعتی در هوای آزاد و تمیز شمال کشور نفس کشیده است . فیلمی با داستانی نرم و ملایم که با استفاده از ورزش فوتبال، در پی تلفیق المانهای زندگی مدرن و سنتی است . پیوند بین دنیای مدرن با استفاده از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین ورزش قرن بیستمی و دنیای سنتی با استفاده از مؤلفه‌های تصویری، تضادی درونی اما واقعی در بیننده ایجاد می‌کند که البته آزاردهنده نیست .

کارگردان : برزو نیک‌نژاد

تهییه کننده : سید امیر پروین حسینی

نویسنده : برزو نیک‌نژاد

بازیگران :

5 2 رای
رتبه بندی مقالهثبت نام
اطلاع از
guest
0 نظرها
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات